Wakacje w Trójmieście? Oto sposób na niezależną wycieczkę!

Niezależnie od tego, czy to Twoja pierwsza podróż do Trójmiasta, czy jesteś tam stałym bywalcem – poza wypoczynkiem na plaży z pewnością zechcesz zajrzeć do najciekawszych zakątków Gdańska, Sopotu czy Gdyni. Jeśli nie masz własnego samochodu, ale chcesz być w pełni niezależny od komunikacji miejskiej – wypożycz samochód na miejscu na korzystnych warunkach. Auto na godziny czy doby to jeden z najlepszych sposobów na organizację pobytu nad morzem.

Po co Ci auto w Trójmieście?

Na Trójmiasto składają się trzy miejscowości – Gdańsk, Gdynia i Sopot – które są od siebie oddalone na tyle, że kursuje między nimi specjalna linia kolejowa. To trio to z jednej strony jeden twór administracyjny, a z drugiej trzy osobne punkty na mapie – każdy z nich ma wiele do zaoferowania zarówno pod względem turystycznym, jak i kulturalnym. Właśnie dlatego nawet podczas weekendowego pobytu w tym rejonie, warto zdecydować się np. na auto na doby. Gdańsk czy Gdynia to miejscowości, w których znajdziesz wypożyczalnie w dogodnych lokalizacjach.

Dzięki temu sprawnie przemieścisz się między poszczególnymi atrakcjami – to o wiele lepsze niż wyczekiwanie na autobus czy pociąg na miejskim przystanku!

Na jakich warunkach wypożyczysz auto w Gdańsku?

Wypożyczalnie działające na terenie Trójmiasta oferują wynajem atrakcyjnych modeli w ramach różnych segmentów. Pojazd wynajmiesz na dowolny okres, a zapłacisz przy tym jedynie za to, ile kilometrów faktycznie przejechałeś – wszystko według ustalonej z góry z operatorem stawki.

Taki czasowy wynajem auta nie przysporzy Ci przy tym żadnych zmartwień. Jeśli konieczny będzie serwis czy naprawa samochodu, o wszystko zadba wypożyczalnia. Gdański oddział Panek CS może pochwalić się szerokim wachlarzem modeli – znajdziesz tu zarówno małe, kompaktowe auta miejskie, jak i większe samochody na nadmorskie wakacje całą rodziną. Podobnie jest w innych firmach z tej branży.

Jeśli nie masz własnego auta, ale liczyć na swobodę zwiedzania i wypoczynku nad polskim morzem, wynajmij auto na doby. Co ciekawe, z te opcji korzystają chętnie nie tylko turyści! Mieszkańcy Gdańska czy Gdyni nierzadko wynajmują samochód, kiedy muszą zająć się swoimi codziennymi obowiązkami.